XVIII Niedziela zwykła

Łk 12, 13-21 Gromadzić skarby przed Bogiem

Ogłoszenia parafialne

1. We wtorek 6-go sierpnia obchodzimy święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. w naszym kościele o godz. 7,9,18 .W naszym dekanacie odpusty w parafii Jasionna i w Goryniu.

2. Piesza pielgrzymka do Częstochowy z naszego dekanatu rozpocznie się 6 sierpnia Mszą św. odprawianą o godz. 9:30 na placu Seminaryjnym w Radomiu.Bagaże przynosimy jutro o godz. 17.00. Zapisy po mszy św. wieczorowej dzisiaj i jutro. Polecamy naszym modlitwom wszystkich pielgrzymów, aby szczęśliwie dotarli na Jasna Górę. Podczas trwania Pielgrzymki, będziemy jako parafia łączyć się duchowo i wspierać naszą modlitwą wszystkich pielgrzymów z naszej grupy 17-tki. Zapraszamy serdecznie od jutra każdego dnia, na godz.: 21.00 do kościoła, na czuwanie modlitewne połączone z Apelem Jasnogórskim.

3. W przyszłą niedzielę ofiary zbierane na tacę są przeznaczone na potrzeby KUL-u.

4. Pielgrzymka autokarowa do Częstochowy w dniu 13 sierpnia. Wyjazd o godz. 8.00 z placu przed kościołem. Zapraszamy do uczestnictwa.

5. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje i urlopy życzymy miłego wypoczynku, a rolnikom Bożego błogosławieństwa w pracach żniwnych.

6. W najnowszym Gościu Niedzielnym odnajdziemy bardzo interesujące artykuły. Zachęcamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress