XVIII Niedziela zwykła

Kto przychodzi do Chrystusa, nie będzie łaknął J 6, 24-35

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dniu jutrzejszym 6-go sierpnia obchodzimy święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. w naszym kościele o godz. 7,9,18 .W naszym dekanacie odpusty w parafii Jasionna i w Goryniu.

2. Piesza pielgrzymka do Częstochowy z terenu Radomia i naszego dekanatu rozpocznie się jutro 6 sierpnia Mszą św. odprawianą o godz: 9:30 na placu Seminaryjnym w Radomiu. Polecamy naszym modlitwom wszystkich pielgrzymów, aby szczęśliwie dotarli na Jasna Górę. Podczas trwania Pielgrzymki, będziemy jako parafia łączyć się duchowo i wspierać naszą modlitwą wszystkich pielgrzymów z naszej grupy 17-tki. Zapraszamy serdecznie od jutra każdego dnia, na godz.: 21.00 do kościoła, na czuwanie modlitewne połączone z Apelem Jasnogórskim.

3. W przyszłą niedzielę ofiary zbierane na tacę są przeznaczone na potrzeby KUL-u.

4. Pielgrzymka autokarowa do Częstochowy w dniu 13 sierpnia. Wyjazd o godz. 4.00 z placu przed kościołem. Są jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy do uczestnictwa.

5. Gminne Centrum Kultury i Parafia w Jedlińsku zapraszają na rajd rowerowy 17 sierpnia 2018 r. Trasa: Jedlińsk, Stara Błotnica, Radzanów, Jedlińsk. Na zakończenie poczęstunek. Zapraszamy.

6. W 1.08.2018 w gospodarstwie państwa Michalaków w Romanowie wybuchł pożar. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek jako pomocy dla poszkodowanych.

7. Miło nam poinformować, że został zainstalowany w kościele nowy projektor multimedialny. Koszt 11 tys. zł. Dziękujemy rzemieślnikom, rodzicom dzieci pierwszokomunijnych , młodzieży bierzmowanej oraz p. Robertowi Doboszowi za częściowe wsparcie zakupu. Pozostałą kwotę 5 tys. pokryliśmy z funduszy parafialnych.

8. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje i urlopy życzymy miłego wypoczynku, a rolnikom Bożego błogosławieństwa w pracach żniwnych.

9. W najnowszym Gościu Niedzielnym odnajdziemy bardzo interesujące artykuły. Zachęcamy do nabycia.

10. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy ++ Marka Jurczaka ,Melanię Banasik, Antoniego Kurowskiego DPS, Ryszarda Wąsika. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych prosimy o radość nieba: wieczny odpoczynek…

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress