XVII Niedziela zwykła

Łk 11, 1-13 Chrystus uczy modlitwy

1. 25-go lipca przeżywamy wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących. Dlatego w dniu dzisiejszym na mszy św. o godz. 17.00 będziemy się modlić w intencji wszystkich kierowców i podróżujących. Po mszy św. na parkingu przed kościołem poświęcenie pojazdów. Zapraszamy wszystkich zmotoryzowanych.

2. Pielgrzymka autokarowa do Częstochowy 13 sierpnia 2022 na wejście pieszej pielgrzymki radomskiej. Zapisy w kancelarii i zakrystii. Zapraszamy wszystkich chętnych.

3. Zapisy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę codziennie po mszy św. wieczorowej w salce katechetycznej. Dla chętnych powrót autokarem. Zachęcamy do wzięcia udziału.

4. Prasa katolicka – Gość Niedzielny zapraszamy do lektury.

5. Wszystkim przebywającym i wyjeżdżającym na wakacje i urlopy życzymy miłego wypoczynku. Pamiętajmy w tym czasie o modlitwie, niedzielnej mszy św. i dobrym świadectwie życia.