XVII Niedziela zwykła

Mt 13, 44-52 Przypowieści o skarbie, o perle i o sieci

Ogłoszenia parafialne

1. 25-go lipca przezywaliśmy wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących. Dlatego dzisiaj na mszy św. o godz. 17.00 będziemy się modlić w intencji wszystkich kierowców i podróżujących. Po mszy św. na parkingu przed kościołem poświęcenie pojazdów. Zapraszamy wszystkich zmotoryzowanych.

2. W tym tygodniu przypadają pierwsza sobota miesiąca. W pierwszą sobotę Msza św. do Niepokalanego Serca Matki Bożej rano o godz. 7:00

3. W związku z trwająca epidemią w tym roku nie będzie organizowana pielgrzymka piesza i autokarowa do Częstochowy. Natomiast będziemy pielgrzymami duchowymi. Zapraszamy do naszego kościoła na Pielgrzymkowy Apel Jasnogórski od 6 do 12 sierpnia o godz. 21.00.

4. Prasa katolicka – Gość Niedzielny zapraszamy do lektury.

5. Wszystkim przebywającym i wyjeżdżającym na wakacje i urlopy życzymy miłego wypoczynku. Pamiętajmy w tym czasie o modlitwie, niedzielnej mszy św. i dobrym świadectwie życia.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress