XVII Niedziela zwykła

Łk 11, 1-13 Chrystus uczy modlitwy

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dniu dzisiejszym wsłuchujemy się w słowa listu, jako zachęty do podjęcia abstynencji od alkoholu w miesiącu sierpniu. Niech nasz osobisty przykład, trud i wyrzeczenie będzie naszą modlitwą czynu w intencji tych, którzy są już uzależnieni. Przypominamy równocześnie, że na terenie naszej parafii istnieje grupa AA, która służy pomocom osobom uzależnionym. Wystarczy tylko chcieć. Służymy również pomocom osobom, które borykają się z tym problemem w swojej rodzinie żonom, matkom i dzieciom. Szczegółowe informacje u Księży.

2. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. We czwartek na godz.18-tą zapraszamy na Mszę św. z modlitwą w intencji powołań kapłańskich i zakonnych oraz o beatyfikację Sługi Bożego bpa Piotra Gołębiowskiego. W pierwszy piątek adoracja i spowiedź w Jedlińsku od godz. 17:30, a w kaplicy w Jedlance i w Zawadach od 15-tej. W sobotę msza o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 7.00.

3. W dniach 6 – 13 sierpnia, organizowana jest Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy od 1 sierpnia w salce parafialnej po mszy św. wieczorowej. Wpisowe wynosi 70 zł od osoby. Kierownikiem grupy w tym roku jest ks. Piotr. Możliwość powrotu autokarem. Bardzo serdecznie zapraszamy

4. Autokarowa pielgrzymka do Częstochowy 13 sierpnia 2019 wyjazd o godz. 8.00 z placu przed kościołem. Powrót ok. 24.00. Przy zapisie prosimy o podanie nr. pesel.

6. W czasie trwania pielgrzymki w dniach 6-13 sierpnia w duchu łączność z pielgrzymami Apel Jasnogórski w naszej świątyni o godz. 21.oo. Zapraszamy wszystkich chętnych.

7. Wszystkim przebywającym i wyjeżdżającym na urlopy życzymy miłego wypoczynku i bezpiecznego powrotu a rolnikom Bożego Błogosławieństwa w żniwnej pracy.

8. Prasa katolicka. Gość niedzielny. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress