XVI Niedziela zwykła

Mt 13, 24-43 Przypowieść o chwaście wśród zboża

Ogłoszenia parafialne

1. W dniu 25 lipca przypada św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących. Z tej racji w najbliższą niedzielę tj. 26 lipca po Mszy św. popołudniowej odbędzie się, jak co roku poświęcenie pojazdów na parkingu przed kościołem. Zapraszamy więc wszystkich kierowców do wspólnej modlitwy.

2. Przypominamy, że w miesiącach wakacyjnych spowiedź w dni powszednie 15 min. przed mszą św.

3. Informujemy także, że Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory będzie w naszej parafii w niedzielę 30 sierpnia o godz. 12.00. Są to Gminno – Parafialne Uroczystości Dożynkowe. O wieniec dożynkowy i oprawę liturgiczną tej Mszy św. prosimy mieszkańców Jedlanki Podszosie i Kępin.

4. Wszystkim przebywającym i wyjeżdżającym na wakacje i urlopy życzymy miłego wypoczynku. Pamiętajmy w tym czasie o modlitwie, niedzielnej mszy św. i dobrym świadectwie życia.

5. Zachęcamy do nabywania czasopism. Dzisiaj Gość Niedzielny

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress