XVI Niedziela zwykła

Mk 6, 30-34 Jezus lituje się nad tłumem

Ogłoszenia duszpasterskie

1. 25-go lipca w środę przypada św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących. Dlatego w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 17.00 będziemy się modlić w intencji wszystkich kierowców i podróżujących. Po mszysz św. na parkingu przed kościołem poświęcenie pojazdów. Zapraszamy wszystkich zmotoryzowanych.

2. W dniach 6 – 13 sierpnia, organizowana jest Piesza Pielgrzymka na Jasną górę. Zapisy w kancelarii parafialnej od 1 sierpnia w godzinach pracy kancelarii. Wpisowe wynosi 60 zł od osoby.

3. Autokarowy wyjazd do Częstochowy w dniu 13 sierpnia o godz. 4.00. Koszt wyjazdu 50 zł. Przy zapisie prosimy o podanie nr pesel i uregulowanie należności. Zamówionych jest 3 autokary.

4. Kto z różnych powodów nie może brać fizycznie udziału w pielgrzymce, może łączyć się duchowo z pielgrzymami. W czasie trwania pielgrzymki w naszym kościele Apel Jasnogórski o godz. 21.00. Zapraszamy.

5. Prasa katolicka – Gość Niedzielny zapraszamy do lektury

6. Wszystkim przebywającym i wyjeżdżającym na wakacje i urlopy życzymy miłego wypoczynku. Pamiętajmy w tym czasie o modlitwie, niedzielnej mszy św. i dobrym
świadectwie życia.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress