XVI Niedziela zwykła

Mt 13, 24-43 Przypowieść o siewcy

Ogłoszenia duszpasterskie

1. 25-go lipca przypada św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących. Dlatego dzisiaj na Mszy św. popołudniowej modlimy się w intencji wszystkich kierowców a następnie na parkingu przed kościołem poświęcenie pojazdów. Zapraszamy.

2. W dniach 6 – 13 sierpnia, organizowana jest Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy w kancelarii parafialnej od przyszłego tygodnia w godzinach pracy kancelarii. Hasło tegorocznej Pielgrzymki brzmi: „Idźcie i głoście‘’. Wpisowe wynosi 60 zł od osoby. Kierownikiem grupy 17 w tym roku jest ks. Filip. Od dnia jutrzejszego w kancelarii parafialnej przyjmowane będą zapisy na autokarowy wyjazd do Częstochowy w dniu 13 sierpnia. Jest zamówione 3 autokary. Koszt wyjazdu 40 zł. Przy zapisie koniecznie prosimy o podanie nr pesel i uregulowanie należności.

3. Kto z różnych powodów nie może brać fizycznie udziału w pielgrzymce, może łączyć się duchowo z pielgrzymami. Lista pielgrzymów duchowych oraz program pielgrzyma duchowego wyłożona jest na stoliku pod chórem. Swoje intencje można wypisać na kartkach, które są przygotowane w kopertach i wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła oraz złożyć je do 4-go sierpnia u kierownika pielgrzymki. Intencje te będą czytane podczas trasy, a także w czasie odprawianych Mszy św.

4. Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku, zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami na Festiwal Sztuki i Animacji Karawana 30 lipca 2017 od godz: 14.00 do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedlińsku. Program zabaw i występów znajdziemy na plakacie przed kościołem. Zapraszamy.

5. Informujemy, że na ternie naszej gminy Jedlińsk oficjalnie został zarejestrowany oddział Szlachetnej Paczki. Zapraszamy wszystkich chętnych do włączenia się działalności naszej grupy. Chętnych prosimy o kontakt z p. Agnieszką Migą.

6. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. Dzisiaj Gość Niedzielny.

7. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy + Jadwigę Kazimierską. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłej prosimy o radość życia wiecznego: wieczny odpoczynek …

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress