XV Niedziela zwykła

Mt 13, 1-23 Przypowieść o siewcy

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Wszystkim przebywającym i wyjeżdżającym na wakacje i urlopy życzymy miłego wypoczynku. Pamiętajmy w tym czasie o niedzielnej mszy św. i codziennej modlitwie.

2. Trwają zapisy na pielgrzymkę na Maltę śladami św. Pawła w dniach 26.09 – 3.10.2023r. Zapraszamy.

3. W dniach 6 – 13 sierpnia organizowana jest z naszego dekanatu piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Zachęcamy, aby organizując czas wakacyjnego urlopu i wypoczynku wziąć pod uwagę udział w tej wędrówce do Tronu Matki Bożej. Natomiast na stoliku pod chórem jest wystawiona skrzynka intencji pielgrzymkowych. Można tam składać napisane na kartce osobiste intencje w których będą się modlić pielgrzymi na trasie pielgrzymki oraz na Jasnej Górze.

4. W przyszłą niedzielę msza św. o godz. 17.00 w intencji wszystkich kierowców i podróżujących przez wstawiennictwo św. Krzysztofa. Dokonamy również po mszy św. poświęcenia pojazdów. Zapraszamy wszystkich zmotoryzowanych ze swoimi pojazdami do wspólnej modlitwy.

5. Informujemy, że nasza parafia przy współpracy z Gminą Jedlińsk w ramach rządowego programu Polski Ład otrzymała dofinansowanie w kwocie 705.600 zł na kapitalny remont naszych zabytkowych organ. Składamy bardzo serdeczne podziękowanie wszystkim dzięki którym mogliśmy otrzymać dotacje: P. Poseł Annie Kwiecień, P. Wójtowi Kamilowi Dziewierzowi, pracownikom Urzędu Gminy Jedlińsk. W imieniu wszystkich parafian dziękujemy Wam za pomoc i troskę o zabytki w naszej gminie, a szczególnie o naszych ponad 100 letnich organach.

6. Zachęcamy do nabywania czasopism katolickich. Dzisiaj Gość Niedzielny.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress