XV Niedziela zwykła

Mk 6, 7-13 Rozesłanie Apostołów

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W piątek – 16-go lipca przypada liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel, inaczej zwane świętem Matki Bożej Szkaplerznej. Zapraszamy do wzięcia udziału w tym dniu we Mszy św. o godz. 7:00 lub 18:00, aby oddać cześć Matce Zbawiciela. W tym dniu w naszym dekanacie, w parafii Jasionna jest uroczystość odpustowa.

2. Przypominamy, że w miesiącach wakacyjnych spowiedź w dni powszednie 15 min. przed mszą św. Wszystkim przebywającym i wyjeżdżającym na wakacje i urlopy życzymy bezpiecznego wypoczynku. Pamiętajmy w tym czasie o modlitwie, niedzielnej mszy św. i dawaniu dobrego świadectwa.

3. Zapraszamy na autokarową pielgrzymkę do Częstochowy w dniu 13 sierpnia ( wejście grupy pielgrzymkowej). Zapisy w zakrystii i kancelarii. Koszt 50 zł. Przy zapisie proszę o podanie numeru pesel i uregulowanie należności. Są zamówione 3 autokary.

4. Informujemy, że oddaliśmy do użytku wyremontowane pomieszczenia WC przy kościele. Prosimy o utrzymanie porządku i czystości. Klucz do wc będzie znajdował się w zakrystii.

5. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy + Janusza Bolka. Rodzinie zmarłego składamy wyrazy współczucia a dla zmarłego prosimy o radość nieba: wieczny odpoczynek…

6. Prasa katolicka: Gość Niedzielny i Rycerz Niepokalanej. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress