XV Niedziela zwykła

Mt 13, 1-23 Przypowieść o siewcy

Ogłoszenia parafialne

1. W czwartek – 16-go lipca, przypada liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel, inaczej zwane świętem Matki Bożej Szkaplerznej. Zapraszamy do wzięcia udziału w tym dniu we Mszy św. o godz. 7.00 lub 18.00, aby oddać cześć Matce Zbawiciela. W tym dniu w naszym dekanacie, w parafii Jasionna jest uroczystość odpustowa.

2. Przypominamy, że w miesiącach wakacyjnych spowiedź w dni powszednie 15 min. przed mszą św. Wszystkim przebywającym i wyjeżdżającym na wakacje i urlopy życzymy zdrowego wypoczynku. Pamiętajmy w tym czasie o modlitwie, niedzielnej mszy św. i dawaniu dobrego świadectwa.

3. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy + Edwarda Taborka. Rodzinie zmarłego składamy wyrazy współczucia a dla zmarłego prosimy o radość nieba: wieczny odpoczynek …

4. Prasa katolicka: Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress