XV Niedziela zwykła

Mt 13, 1-23 Przypowieść o siewcy

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dniu 25 lipca przypada św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących. Z tej racji w najbliższa niedzielę tj. 23 lipca po Mszy św. popołudniowej odbędzie się, jak co roku poświęcenie pojazdów na parkingu przed kościołem.

2. W dniach 6 – 3 sierpnia organizowana jest z naszego dekanatu piesza i autokarowa pielgrzymka na Jasną Górę. Zachęcamy, aby organizując czas wakacyjnego urlopu i wypoczynku wziąć pod uwagę udział w tej wędrówce do Tronu Matki Bożej. Więcej informacji będzie podane w przyszłym tygodniu.

3. Informujemy także, że Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory będzie w naszej parafii w niedzielę 27 – go sierpnia o godz. 12.00. Są to również Gminne Uroczystości Dożynkowe. O wieniec dożynkowy i oprawę liturgiczną tej Mszy św. prosimy mieszkańców Zawad Starych i Janek.

4. Wszystkim przebywającym i wyjeżdżającym na wakacje i urlopy życzymy miłego wypoczynku. Pamiętajmy w tym czasie o modlitwie, niedzielnej mszy św. i dobrym świadectwie życia.

5. Zachęcamy do nabywania czasopism katolickich rozprowadzanych przez ministrantów.

6. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy + Franciszka Rokicińskiego. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłego prosimy o radość wieczną. Wieczny odpoczynek….

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress