XXIX Niedziela zwykła

Mt 22, 15-21 Oddajcie cezarowi to, co należy do cezara,a Bogu to, co należy do Boga

Ogłoszenia parafialne

1. W dniu dzisiejszym 18 października wspominamy w kościele św. Łukasza patrona służby zdrowia. Nabożeństwo różańcowe w dniu dzisiejszym w intencji Służby Zdrowia. Dziękujemy równocześnie całemu personelowi medycznemu za trud i poświęcenie szczególnie w tym trudnym czasie oraz życzymy dużo sił, zdrowia, cierpliwości i Bożego Błogosławieństwa w codziennej służbie bliźniemu.

2. Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz.16.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. W sobotę 22-go października przypada liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II. Jest to dzień wdzięczności Bogu za kanonizację naszego rodaka i dzień modlitwy w intencji kościoła w naszej Ojczyźnie i na całym świecie.

4. W najbliższą sobotę 24 października Społeczne Sprzątanie Cmentarza – w tym roku o pomoc prosimy mieszkańców Jedlanki Podszosie i Kępin. Rozpoczęcie o godz. 9.00 przed bramą na nowej części cmentarza. Prosimy o zabranie narzędzi. Natomiast wszystkich parafian i gości prosimy o segregowanie śmieci i zdrowy rozsądek przy dekoracji grobów naszych bliskich.

5. Intencje mszalne na przyszły rok i na wypominki przyjmujemy w kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania.

6. Termomodernizacja kościoła – w tym tygodniu została rozłożona warstwa izolacyjna pod ogrzewanie podłogowe, zdemontowane stare ogrzewanie oraz podniesiono drzwi wejściowe do zakrystii na chór oraz kotłowni. Składamy podziękowanie p. Markowi, Jurkowi, Piotrowi, Wiesławowi, Kazimierzowi i Stasiowi za pomoc. Dziękujemy również 3 rodzinom, które złożyły ofiary na remont naszej świątyni. Bóg Zapłać.

7. Zachęcamy do nabywania czasopism katolickich. Dzisiaj Gość Niedzielny wyłożony na stoliku przy wyjściu.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress