XIX Niedziela zwykła

Mt 14, 22-33 Jezus chodzi po jeziorze

Ogłoszenia parafialne

1. W tym tygodniu w sobotę 15 sierpnia przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w naszym kościele o godz.7,9,12,17. W kaplicy w Jedlance i Zawadach o 10.30 W tym roku ze względów epidemiologicznych pielgrzymki pieszej do Błotnicy nie będzie. Poświęcenie wiązanek ziół zbóż i kwiatów na każdej mszy św. W tym dniu kancelaria nieczynna.

2. W dniach od 6 do 13 sierpnia Apel Jasnogórski w ramach duchowej pielgrzymki na Jasną Górę o godz. 21.00. Natomiast w czwartek o godz 19.00 w Jedlińsku msza św w intencji pielgrzymów z nabożeństwem różańcowym. Prosimy o przygotowanie karteczek z intencjami do odczytania podczas różańca. Całość spotkania zakończymy Apelem Jasnogórskim.

3. Zapraszamy do zwiedzania wystawy poświęconej Żołnierzom Walki Podziemnej i Armii Krajowej z powiatu radomskiego, ze szczególnym zwróceniem uwagi na część wystawy w kaplicy Matki Bożej. Znajdziemy tam zdjęcia i wspomnienia o bohaterach z Jedlińska.

4. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 w Jankowicach msza św, koncert i poświęcenie tablicy dedykowanej płk. Dionizemu Czachowskiemu mieszkańcowi Jankowic i Gutowa w 210 rocznicę urodzin. Ks Proboszcz wraz z aktorami serdecznie zaprasza. Szczegóły na plakatach.

5. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy życzymy udanego urlopu pracującym natomiast owocnej pracy a rolnikom Bożego Błogosławieństwa i sił w pracach żniwnych.

6. Prasa katolicka : Gość Niedzielny wyłożony na stoliku. Zapraszamy do lektury.

7. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy +Wiktora Bujanowicza i + Andrzeja Mokosę. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych prosimy o radość nieba wieczny odpoczynek….

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress