XIX Niedziela zwykła

Chleb żywy, który zstąpił z nieba J 6, 41-51

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W tym tygodniu 15 sierpnia przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w naszym kościele o godz.7,9,12,17. W kaplicy w Jedlance w tym dniu mszy św. nie będzie z racji pieszej pielgrzymki do Błotnicy. Pielgrzymka ta wyruszy o godz. 9.00 z placu przy kaplicy w Jedlance. Powrót autokarem. Poświęcenie wiązanek ziół zbóż i kwiatów na każdej mszy św.

2. Rejonowy Dzień Chorych w Błotnicy 18 sierpnia 2018 r. Rozpoczęcie o godz. 10.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Dojazd we własnym zakresie.

3. Ofiary składane dzisiaj do puszek przeznaczamy dla p. Michalaków z Romanowa u których 1.08.2018 r. wybuchł pożar. W imieniu rodziny dziękujemy za dar serca.

4. Pielgrzymka autokarowa do Częstochowy w dniu 13 sierpnia. Wyjazd o godz. 4.00 z placu przed kościołem. Powrót po Apelu Jasnogórskim. W gablocie przed kościołem i na stronie internetowej wywieszona jest lista 4 autokarów wraz z pielgrzymami. Proszę o sprawdzenie numeru autokaru w którym mamy zarezerwowane miejsce.

5. Gminne Centrum Kultury i Parafia w Jedlińsku zaprasza w miesiącu sierpniu na: Rajd Rowerowy Jedlińsk, Błotnica, Radzanów 17.08.2018 r. oraz Dożynki Gminne 02.09.2018 r. od godz.12.00. Szczegółowy program imprez na plakatach.

6. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy życzymy udanego urlopu pracującym natomiast owocnej pracy a rolnikom Bożego Błogosławieństwa i sił w pracach żniwnych.

7. Prasa katolicka : Gość Niedzielny . Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress