XIV Niedziela zwykła

Łk 10, 1-12. 17-20 (krótsza perykopa Łk 10, 1-9) Pokój królestwa Bożego

Ogłoszenia parafialne

1. Dziś z racji I Niedzieli miesiąca po sumie spotkanie z Kółkami Różańcowymi i podanie intencji modlitewnej na miesiąc lipiec.

2. W okresie wakacyjnym spowiedź w dni powszednie będzie przed Mszą świętą. Chętnych do spowiedzi zapraszamy przynajmniej 15 minut wcześniej zarówno rano, jak i po południu.

3. Narzeczonym przypominamy, że Poradnictwo Rodzinne w miesiącu lipcu będzie czynne w pierwszy i trzeci poniedziałek, tj. 04 i 18 lipca. Prosimy o skorzystanie z tych nauk w lipcu, ponieważ w sierpniu Poradnictwo będzie nieczynne z powodu urlopu.

4. W najbliższy piątek 8 lipca grupa 30 dzieci i młodzieży, wyjeżdża na kolonie wakacyjne do Zakopanego. Wyjazd organizuje CARITAS naszej parafii. W piątek o godz. 7 00 w naszym kościele będzie odprawiona msza święta dla dzieci i opiekunów.

5. Informujemy, że w miesiącu czerwcu zakończyliśmy spłatę wszystkich zaległości wynikłych w związku z remontem budynku parafialnego. Ponadto zostały wymienione drzwi wejściowe do wikariatu wraz z remontem schodów ,zainstalowano nowe żarówki Led w kościele, wykonano 10 ławek na zewnątrz kościoła, zakupiono nową froterkę do posadzki i kosiarkę do koszenia trawy. Bardzo serdecznie dziękuję za zrozumienie, pomoc oraz za ofiary, które przeznaczaliśmy na ten cel. Plany na przyszłość: przygotowujemy się do wymiany okien w kaplicy w Jedlance.

6. Wszystkim przebywającym i wyjeżdżającym na wakacje i urlopy życzymy miłego wypoczynku. Pamiętajmy w tym czasie ze jesteśmy katolikami.

7. Prasa katolicka: dziś Rycerz Niepokalanej i Gość Niedzielny a w nim:,, Brat Elia współczesny stygmatyk z Włoch” oraz ,,Co zmieni się w polskim szkolnictwie”. Zapraszamy do lektury.

8. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii + Tomasza Czaplę. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla Tomka prosimy o radość życia wiecznego wieczny odpoczynek…

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress