XIV Niedziela zwykła

Mk 6, 1-6 Jezus lekceważony w Nazarecie

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Rozpoczynamy czas urlopów. Wszystkim parafianom życzymy udanego i bezpiecznego odpoczynku. Pamiętajmy w tym czasie o modlitwie, mszy św. niedzielnej i o dobrym świadectwie życia. Spowiedź podczas wakacji 15 min przed każdą mszą św.

2. Z dniem 1 lipca 2021 decyzją ks. Bp. Marka Solarczyka ks. Tomasz Rokita rozpoczyna pracę w naszej parafii. Witamy z otwartym sercem ks. Prefekta i życzymy Bożego Błogosławieństwa oraz otwartości na działanie ducha św. w nowych inicjatywach duszpasterskich. Do słów powitania dołączamy również najlepsze życzenia imieninowe.

3. Składamy podziękowania wszystkim pątnikom VI Pielgrzymki Rowerowej do Częstochowy za zaangażowanie i piękne świadectwo wiary. Była to grupa 22 osób, przejechaliśmy ponad 200 km. Pamiętaliśmy o Was w naszych modlitwach. Dziękuje za miłą atmosferę pełną życzliwości i chrześcijańskiej radości. Dziękujemy również wszystkim sponsorom za otwartość serca i życzliwość. Zapraszamy w przyszłym roku.

4. Siedziba Parafialnego Zespołu Caritas w miesiącu lipcu i sierpniu nieczynna. W sprawach wypożyczalni sprzętu medycznego prosimy o kontakt z kancelarią parafialną.

5. Prasa katolicka: Gość Niedzielny, Rycerz Niepokalanej. Zapraszamy do lektury.

6. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy + Andrzeja Jemiołka. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłego prosimy o łaskę wiecznego zbawienia. Wieczny odpoczynek …..

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress