XIV Niedziela zwykła

Łk 10, 1-12. 17-20 Pokój królestwa Bożego

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Rozpoczynamy czas urlopów. Wszystkim parafianom życzymy udanego i bezpiecznego odpoczynku. Pamiętajmy w tym czasie o modlitwie, mszy św. niedzielnej i o dobrym świadectwie życia. Spowiedź podczas wakacji 15 min przed każdą mszą św

2. Gminne Zawody Strażackie w dniu dzisiejszym 7 lipca godz. 9.00 na stadionie w Jedlińsku. Zapraszamy do wspólnego kibicowania nasz druhom strażakom.

3. Składamy podziękowania wszystkim pątnikom pielgrzymki Rowerowej do Częstochowy za zaangażowanie i piękne świadectwo wiary. Była to grupa 60 osób, przejechaliśmy ponad 200 km. Dziękuje za miłą atmosferę pełną życzliwości i chrześcijańskiej radości. Zapraszamy w przyszłym roku.

4. Prasa katolicka: Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress