XIV Niedziela zwykła

Mt 11, 25-30, Jezus cichy i pokornego serca

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym spowiedź w dni powszednie będzie przed Mszą świętą. Chętnych do spowiedzi zapraszamy przynajmniej 15 minut wcześniej zarówno rano, jak i po południu.

2. W miesiącu lipcu i sierpniu siedziba Parafialnego Zespołu Caritas będzie nieczynna. Przerwa urlopowa.

3. Miło nam poinformować, że w tym roku grupa 21 dzieci i młodzieży naszej parafii będzie uczestniczyć w wakacyjnych rekolekcjach oazowych. Wyjazdy organizuje ks. Filip przy  wsparciu  CARITAS naszej parafii oraz ludzi dobrej woli. Dziękujemy im za pomoc. Rodziców dzieci prosimy o odbiór kart kolonijnych u ks. Filipa.

4. Przypominamy, że w każdą środę 15 min przed mszą św. nowenna do MB Nieustającej Pomocy z modlitwami przez wstawiennictwo sługi Bożego Bp. Piotra. Prośby i dziękczynienia  można zapisywać w księdze intencji wyłożonej w kaplicy M Bożej. W każdy piątek natomiast o 17.30 adoracja połączona z osobistą modlitwą na którą bardzo serdecznie zapraszamy.

5. Wszystkim przebywającym i wyjeżdżającym na wakacje i urlopy życzymy miłego wypoczynku. Pamiętajmy w tym czasie o modlitwie, niedzielnej mszy św. i dobrym świadectwie życia.

6. Prasa katolicka: Gość Niedzielny a w nim: Wzruszająca opowieść o rodzinie opiekującej się  chorą matką oraz moralności myśliwych. Zapraszamy do lektury. 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress