XIII Niedziela zwykła

Łk 9, 51-62 Trzeba porzucić wszystko, aby iść za Jezusem

Ogłoszenia parafialne

1. Msza św. na cmentarzu parafialnym w intencji zmarłych w wigilię uroczystości odpustowej we wtorek 28 czerwca o godz. 17.30. W tym dniu mszy św. w kościele o godz. 17.00 nie będzie. Nabożeństwo czerwcowe po mszy św. o godz. 7.00. Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych. Jednocześnie dziękuje mieszkańcom Jedlińska za pomoc w sprzątaniu cmentarza i jego okolic. Zostały wywiezione śmieci, wykoszona trawa, oraz wyczyszczone chodniki przed cmentarzem. Prosimy osoby, które jeszcze nie uporządkowały swoich grobów na uroczystość odpustową, aby to uczynili jak najszybciej .Przypominam o segregacji śmieci (szkło, plastik, suche kwiaty.)

2. Uroczystośc odpustowa w naszej parafii św. Piotra i Pawła 29.06.2016 r. Msze św. w naszym kościele o godz. 7,9,12,17. Uroczysta suma o godz. 12.00 z procesją eucharystyczną, której przewodniczyć będzie i wygłosi słowo Boże nasz rodak o. Marek Rudecki. Zapraszamy do udziału i pomoc w obsłudze procesji. W kaplicach mszy nie będzie.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek spowiedź w Jedlińsku o godz.17.00 a w Zawadach o godz. 15.00.

4. Lektorów dorosłych prosimy o wpisywanie się do grafiku dyżurów na miesiąc lipiec.

5. Pielgrzymka rowerowa na Jasną Górę wyrusza w dniu jutrzejszym. Msza św. o godz. 7.00 w naszym kościele , błogosławieństwo pielgrzymów i wyjazd na trasę. Zapraszamy wszystkich chętnych. Powrót autokarem.

6. Prasa katolicka: Gość Niedzielny a w nim film o miłości, która nie zna granic pt,,Ufam Tobie” oraz artykuł o prawdziwym ojcostwie mężczyzn. Zapraszamy do lektury.

7. Rozpoczynamy czas urlopów. Wszystkim parafianom życzymy udanego i bezpiecznego odpoczynku. Pamiętajmy w tym czasie o modlitwie, mszy św. i o dobrym świadectwie.

8. W tym tygodniu w naszej parafii pożegnaliśmy + Leokadię Marciniak. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłej prosimy o łaskę wiecznego zbawienia. Wieczny odpoczynek … .

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress