XIII Niedziela zwykła

Mt 10, 37-42 Kto was przyjmuje, Mnie przyjmuje

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Rozpoczynamy czas urlopów. Wszystkim parafianom życzymy udanego, zdrowego i bezpiecznego odpoczynku. Pamiętajmy w tym czasie o modlitwie, Mszy św. niedzielnej i o dobrym świadectwie. Spowiedź 15 minut przed każdą Mszą świętą.

2. W tym tygodniu ks. Tomasz będzie obchodził swoje imieniny. Ks. Tomaszowi składamy od całej naszej wspólnoty najlepsze życzenia Bożego Błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i wielu łask na drodze życia kapłańskiego dziękując jednocześnie za Twoją pełną zaangażowania posługę duszpasterską w naszej parafii.

3. Pragniemy poinformować, że nasza parafia organizuje 8 dniową pielgrzymkę samolotową śladami św. Pawła na Maltę w dniach 26.09 – 3.10. 2023 r. Informacje szczegółowe znajdziemy na str internetowej i facebooku naszej parafii oraz program wyłożony jest na stoliku pod chórem. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Grzegorza. Bardzo serdecznie zapraszamy.

4. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy gościli młodzież udającą się na spotkanie z papieżem podczas Światowych Dni Młodzeży.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek na mszy św. o 18.00 modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne oraz o rychłą beatyfikację bp. Piotra. W piątek spowiedź w Jedlińsku o godz.17.30.

6. Pielgrzymka rowerowa na Jasną Górę w dniach 5-7 lipca 2023 r. Zbiórka przed kościołem i rozpoczęcie pielgrzymki mszą św. o godz. 7.00. Po mszy wyjazd na trasę. Powrót autokarem. Spotkanie organizacyjne dzisiaj o godz.18.00 przed kościołem .

7. Prasa katolicka: Gość Niedzielny, znajdziemy na stoliku pod chórem. Zapraszamy do lektury.

8. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy + Tadeusza Wieteskę. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłego prosimy o łaskę wiecznego zbawienia. Wieczny odpoczynek…..

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress