XIII Niedziela zwykła

Łk 9, 51-62 Trzeba porzucić wszystko, aby iść za Jezusem

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W tym tygodniu w środę 29.06.2022 uroczystość odpustowa w naszej parafii. Msze św. wg porządku niedzielnego. W kaplicach mszy św. nie będzie. Zapraszamy do Jedlińska. Po sumie uroczysta procesja eucharystyczna. Natomiast we wtorek o godz. 18.00 msza św. na cmentarzu w intencji zmarłych. Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy.

2. Rozpoczynamy czas wakacji. W czasie urlopów pamiętajmy o niedzielnej mszy św., codziennej modlitwie oraz dobrym świadectwie. Na czas odpoczynku życzymy Szczęść Boże.

3. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Spowiedź pierwszo piątkowa w Jedlińsku od godz. 17.00. W kaplicach spowiedzi w pierwszy piątek nie będzie.

4. Z okazji przypadających w tym tygodniu imienin ks. Piotra składamy solenizantowi życzenia Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na każdy dzień posługi kapłańskiej.

5. Natomiast w przyszłą niedzielę 3 lipca 2022 o godz. 9.00 będziemy się modlić w intencji ks. Tomasza, który również będzie obchodził swoje imieniny. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. W dniu dzisiejszym ofiary które składamy do puszki przed kościołem przeznaczamy na potrzeby naszej grupy pieszej pielgrzymki na Jasną Górę.

7. Pielgrzymka rowerowa na Jasną Górę w dn. 6,7,8 lipca 2022. Zapisy w sekretariacie Urzędu Gminy w Jedlińsku. Zapraszamy.

8. Prasa katolicka; Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress