XIII Niedziela zwykła

10, 37-42 Kto was przyjmuje, Mnie przyjmuje

Ogłoszenia parafialne

1. Rozpoczynamy czas urlopów. Wszystkim parafianom życzymy udanego, zdrowego i bezpiecznego odpoczynku. Pamiętajmy w tym czasie o modlitwie, Mszy św. niedzielnej i dobrym świadectwie. Spowiedź podczas wakacji 15 minut przed każdą Mszą świętą.

2. W dniu jutrzejszym ks. Piotr, obchodzi swoje imieniny. Solenizantowi już dzisiaj życzymy od całej wspólnoty parafialnej dużo zdrowia, wielu łask Bożych i opieki Matki Bożej dziękując jednocześnie za wszelkie dobro świadczone dla naszej wspólnoty parafialnej. Szczęść Boże.

3. Uroczystość odpustowa w naszej parafii 29 czerwca 2020 r. Msze św. o 7, 9, 12, 17. Uroczysta suma o godz. 12.00. Natomiast w wigilię uroczystości św. Piotra i Pawła tj. dzisiaj 28 czerwca 2020 r. Msza św. na cmentarzu w intencji naszych zmarłych o godz. 17.00. W tym dniu Mszy św. popołudniowej w kościele nie będzie. Zapraszamy na cmentarz na Mszę św. w intencji zmarłych. Informujemy, że w dniu odpustu parafialnego 29.06.2020 kancelaria nieczynna.

4. W dniu jutrzejszym 29 czerwca na Mszy św o godz. 17.00 ks. Bp. Piotr Turzyński udzieli młodzieży naszej parafii sakramentu bierzmowania. W związku z trwająca jeszcze epidemia zwracamy się z gorąca prośbą do parafian o uczestnictwo we mszach św. o 7, 9, 12. Na uroczystość bierzmowania o godz.17.00 zapraszamy młodzież bierzmowaną, świadków oraz rodziców.

5. Uroczystość I komunii św. w przyszłą niedzielę 5 lipca o godz. 12.00. Ze względu na trwającą epidemię, na wyraźną prośbę rodziców do środka kościoła na uroczystość I komunii zapraszamy dzieci z rodzicami i rodzeństwem oraz dziadków (będą oni mieli specjalne oznaczenia). Pozostałych gości prosimy o uczestnictwo we Mszy św. na zewnątrz świątyni. Natomiast parafian nie związanych z z dziećmi komunijnymi zapraszamy na msze o 7,9 i 17 Prosimy o zachowanie odległości lub założenie maseczek. Za te utrudnienia w trosce o nasze zdrowie serdecznie przepraszamy.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek i sobota miesiąca. W czwartek na mszy św. o 18.oo modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne oraz o rychłą beatyfikację bp. Piotra. W piątek spowiedź w Jedlińsku o godz.17.30. W Zawadach i Jedlance w okresie wakacji spowiedzi w I piątek nie będzie. Zapraszamy do Jedlińska. W sobotę msza o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 7.00.

7. Prasa katolicka: Gość Niedzielny, Rycerz Niepokalanej i tygodnik Miłujcie się znajdziemy na stoliku pod chórem. Zapraszamy do lektury.

8. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy +Mariana Berlińskiego. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłego prosimy o łaskę wiecznego zbawienia. Wieczny odpoczynek …. .

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress