XIII Niedziela zwykła

9, 51-62 Trzeba porzucić wszystko, aby iść za Jezusem

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Rozpoczynamy czas urlopów. Wszystkim parafianom życzymy udanego i bezpiecznego odpoczynku. Pamiętajmy w tym czasie o modlitwie, mszy św. niedzielnej i o dobrym świadectwie. Spowiedź podczas wakacji 15 min przed każdą mszą św.

2.W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek i sobota miesiąca. W czwartek na mszy św. o 18.oo modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne oraz o rychłą beatyfikację bp. Piotra. W piątek spowiedź w Jedlińsku o godz.17.00 .W Zawadach i Jedlance spowiedzi w I piątek nie będzie . Zapraszamy do Jedlińska.

3. Przypominamy, że w każdą środę 15 min przed mszą św. nowenna do MB Nieustającej Pomocy z modlitwami przez wstawiennictwo sługi Bożego Bp. Piotra. Prośby i dziękczynienia można zapisywać w księdze intencji wyłożonej w kaplicy M. Bożej. W każdy piątek natomiast o 17.30 adoracja połączona z osobistą modlitwą na którą bardzo serdecznie zapraszamy.

4.Gminne Zawody Strażackie w przyszła niedzielę 7 lipca godz. 9.00 na stadionie w Jedlińsku. Zapraszamy do wspólnego kibicowania nasz druhom strażakom.

5. W miesiącu lipcu i sierpniu siedziba Parafialnego Zespołu Caritas będzie nieczynna. Przerwa urlopowa

6. Informujemy, że decyzją matki prowincjalnej od dnia 1 lipca 2019 siostry zakończą pracę w naszej wspólnocie parafialnej. Dziękujemy czcigodnym siostrom za 40 lat posługi 24 sióstr w Jedlińsku. Prośmy również o dar nowych powołań do zgromadzenia naszych sióstr.

7.Prasa katolicka: Gość Niedzielny, Rycerz Niepokalanej. Zapraszamy do lektury.

8. W ostatnim czasie w naszej parafii pożegnaliśmy + Ewę Kosecką oraz +Kazimierę Górkę Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych prosimy o łaskę wiecznego zbawienia. Wieczny odpoczynek…..

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress