XIII Niedziela zwykła

Mk 5, 21-43 Wskrzeszenie córki Jaira

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Rozpoczynamy czas urlopów. Wszystkim parafianom życzymy udanego i bezpiecznego odpoczynku. Pamiętajmy w tym czasie o modlitwie, mszy św. niedzielnej i o dobrym świadectwie. Spowiedź podczas wakacji 15 min przed każdą mszą św.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek i sobota miesiąca. W czwartek na mszy św. o 18.oo modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne oraz o rychłą beatyfikację bp. Piotra. W piątek spowiedź w Jedlińsku o godz.17.00 .W Zawadach wyjątkowo spowiedzi w I piątek nie będzie . Zapraszamy do Jedlińska.

3. Przypominamy, że w każdą środę 15 min przed mszą św. nowenna do MB Nieustającej Pomocy z modlitwami przez wstawiennictwo sługi Bożego Bp. Piotra. Prośby i dziękczynienia można zapisywać w księdze intencji wyłożonej w kaplicy M. Bożej. W każdy piątek natomiast o 17.30 adoracja połączona z osobistą modlitwą na którą bardzo serdecznie zapraszamy.

4. W dniu dzisiejszym po mszy św wieczorowej spotkanie organizacyjne grupy pielgrzymów udających się na rowerach do Częstochowy. Zapraszamy również niezdecydowanych.

5. Prasa katolicka: Gość Niedzielny a w nim: Propozycje wakacyjnych rekolekcji. Zapraszamy do obejrzenia filmu o papieżu Franciszku dzisiaj o 14.15 TVP program I

6. W tym tygodniu w naszej parafii pożegnaliśmy + Jana Skurosza. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłego prosimy o łaskę wiecznego zbawienia. Wieczny odpoczynek…..

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress