XIII Niedziela zwykła

Mt 10, 37-42 Kto was przyjmuje, Mnie przyjmuje

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Rozpoczynamy czas urlopów. Wszystkim parafianom życzymy udanego i bezpiecznego odpoczynku. Pamiętajmy w tym czasie o modlitwie, mszy św. niedzielnej  i o dobrym świadectwie. Spowiedź podczas wakacji 15 min przed każdą mszą św. 

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i  piątek  miesiąca. W czwartek na mszy św. o 18.oo modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne  oraz o rychłą beatyfikację bp. Piotra. W piątek spowiedź w Jedlińsku o godz. 17.00 a w Zawadach  o godz. 15.00. Zapraszamy na adoracje i osobistą modlitwę w każdy piątek na godz. 17.30.  

3. Lektorów dorosłych prosimy o wpisywanie się do grafiku dyżurów  na miesiąc lipiec.

4. Składamy podziękowanie P. Wójtowi i Ks. Filipowi, grupie wspomagającej oraz wszystkim uczestnikom za organizacje i udział w pielgrzymce rowerowej na Jasną Górę. W tym roku było 38 pielgrzymów. Dziękujemy za podjęty trud i świadectwo życia. Zdjęcia i relacje z pielgrzymki znajdziemy na stronie internetowej parafii.

5. Prasa katolicka: Rycerz Niepokalanej i  Gość Niedzielny a w nim 61 nowych kardynałów papieża Franciszka  oraz o realizacja filmu o ks. Kotlarzu z naszej diecezji. Zapraszamy do lektury 

6. W tym tygodniu w naszej parafii pożegnaliśmy + Tadeusza Ferusia, + Annę Brodę, +Adama Łobodzina ,+Karola Żarłoka.  Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych prosimy o łaskę wiecznego zbawienia. Wieczny odpoczynek….. 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress