XII Niedziela zwykła

Mt 10, 26-33 Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Rozpoczynamy okres wakacji i urlopów. Podczas odpoczynku pamiętajmy o codziennej modlitwie, niedzielnej mszy św. szczególnej rozwadze i dawaniu dobrego świadectwa. Życzymy wszystkim miłego odpoczynku i szczęśliwego powrotu.

2. Pielgrzymka rowerowa z Jedlińska do Częstochowy będzie w dniach 05 – 07 lipca 2023 r. Zapisy i szczegółowe informacje w sekretariacie gminy i kancelarii parafialnej.

3. Pielgrzymka do Torunia miłośników Radia Maryja. Zapisy w zakrystii. Zapraszamy wszystkich chętnych.

4. Uroczystość odpustowa w naszej parafii w czwartek 29 czerwca 2023 r. Msze św. tak jak w niedziele. Uroczysta suma o godz. 12.00 z procesją eucharystyczną. Zapraszamy osoby niosące sztandary, feretrony ,różaniec dziewczynki sypiące kwiatki, ministrantów, chór parafialny i wszystkich parafian. Ofiary składane w tym dniu przeznaczamy na Stolice Apostolską. Natomiast w wigilie uroczystości św. Piotra i Pawła tj. środę 28 czerwca 2023 r. msza św. na cmentarzu w intencji naszych zmarłych o godz: 18.00. Zapraszamy wszystkich parafian. Prosimy o porządkowanie grobów i obowiązkową segregacje śmieci szkło, plastiki i suche kwiaty.

5. W tym tygodniu swoje imieniny będzie obchodził ks. Piotr. Drogiemu solenizantowi składamy najlepsze życzenia Bożego Błogosławieństwa i opieki MB w życiu osobistym i posłudze kapłańskiej. Szczęść Boże.

6. Pragniemy poinformować, że w ostatnim czasie została pomalowana kaplica w Zawadach, odnowiony ołtarz i droga krzyżowa, natomiast w kaplicy w Jedlance zostało zakupionych 20 nowych ławek. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za szczególną troskę o wygląd naszych kaplic. Bóg Zapłać.

7. Prasa katolicka. Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

8. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy + Tadeusza Iwańskiego. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłego prosimy o radość życia wiecznego: wieczny odpoczynek.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress