XII Niedziela zwykła

Mk 4, 35-41 Jezus ucisza burzę

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Nabożeństwa czerwcowe z litanią do Najświętszego Serca Jezusowego codziennie po mszy wieczorowej. Zapraszamy.

2. W przyszła niedzielę na mszy św. o godz. 9.00 modlimy się w intencji ks. Piotra, który będzie obchodził imieniny. Zapraszamy do modlitwy w intencji solenizanta.

3. W środę uroczystość św. Jana Chrzciciela. Odpust w parafii Stromiec. Msze w naszym kościele o 7.00 i 18.00.

4. Msza św. na zakończenie roku szkolnego w piątek 25 czerwca o godz. 9.00 w Jedlińsku i kaplicach w Jedlance i Zawadach. Zapraszamy dzieci i młodzież do dziękczynnej modlitwy za miniony rok szkolny.

5. Uroczystość odpustowa w naszej parafii 29 czerwca 2021 r. Msze św. tak jak w niedziele. Uroczysta suma o godz. 12.00. Natomiast w wigilię uroczystości św. Piotra i Pawła tj. 28 czerwca 2020 r msza św. na cmentarzu w intencji naszych zmarłych o godz. 17.00. W tym dniu mszy św. popołudniowej w kościele nie będzie. Zapraszamy na cmentarz na mszę św. w intencji zmarłych. Prosimy o uporządkowanie grobów na uroczystość odpustową. Pamiętajmy o segregacji śmieci. Informujemy, że w dniu odpustu parafialnego kancelaria będzie nieczynna.

6. 29 czerwca na mszy św. o godz. 17.00 ks. Bp. Henryk Tomasik udzieli młodzieży naszej parafii sakramentu bierzmowania. Spowiedź dla młodzieży bierzmowanej, świadków i ich rodzin w sobotę o godz. 9.00. Natomiast próba w poniedziałek o godz. 18.30.Zapraszamy.

7. Już dzisiaj informujemy, że uroczystość dożynkowa w naszej parafii odbędzie się 29 sierpnia 2021, o przygotowanie wieńca dożynkowego i oprawę uroczystości w tym roku prosimy mieszkańców: Jedlanka Stara Wieś, Warszawa i Czarna Rola.

8. Prasa katolicka : dzisiaj Mały i Duży Gość Niedzielny z nowym tekstem litanii do św. Józefa oraz kwartalnik Miłujcie się. Zapraszamy do lektury.

9. Gminne Centrum Kultury zaprasza dzisiaj od godz. 16.00 na występy młodzieżowych orkiestr dętych, a w środę 23 czerwca od 16.30 na uroczystości sobótkowe. Szczegóły znajdziemy na plakatach.

10. Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę w dniach 30.06 – 2.07 br. Zapisy i szczegółowe informacje w sekretariacie Urzędu Gminy. Zapraszamy.

11. W związku ze zmniejszonymi obostrzeniami epidemiologicznymi ks. Bp. Marek Solarczyk ordynariusz radomski cofa dyspense od obowiązku uczestniczenia w niedzielnej mszy św. z dniem 20 06.2021.

12. W przyszłą niedzielę ostatnią w miesiącu ofiary składane na tace przeznaczamy na zagospodarowanie terenu wokół kościoła

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress