XII Niedziela zwykła

Mt 10, 26-33 Nie bójcie się ludzi

Ogłoszenia parafialne

1. Nabożeństwa czerwcowe z litanią do Najświętszego Serca Jezusowego w dni powszednie po mszy wieczorowej a w niedzielę o 16.30. Zapraszamy.

2. W dniu dzisiejszym na mszy św. o godz 9.00 modlimy się w intencji ks. Prałata, który obchodzi 55 rocznicę świeceń kapłańskich. Czcigodnemu jubilatowi życzymy od całej wspólnoty parafialnej dużo zdrowia, wielu łask Bożych i opieki Matki Bożej dziękując jednocześnie za wszelkie dobro świadczone dla naszej wspólnoty parafialnej. Szczęść Boże.

3. W przyszła niedzielę na mszy św. o godz 9.00 modlimy się w intencji ks. Piotra, który będzie obchodził imieniny. Zapraszamy do modlitwy w intencji solenizanta.

4. W środę uroczystość św. Jana Chrzciciela. Odpust w parafii Stromiec. Msze w naszym kościele o 7 i 18.

5. Msza św na zakończenie roku szkolnego w przyszłą niedzielę 28 czerwca o godz 12.00. Zapraszamy dzieci i młodzież do dziękczynnej modlitwy za miniony rok szkolny.

6. Uroczystość odpustowa w naszej parafii 29 czerwca 2020 r. Msze św. tak jak w niedziele. Uroczysta suma o godz. 12.00. Natomiast w wigilię uroczystości św. Piotra i Pawła tj. w przyszłą niedzielę 28 czerwca 2020 r msza św. na cmentarzu w intencji naszych zmarłych o godz: 17.00. W tym dniu mszy św. popołudniowej w kościele nie będzie. Zapraszamy na cmentarz na mszę św. w intencji zmarłych. Prosimy o uporządkowanie grobów na uroczystość odpustową. Pamiętajmy o segregacji śmieci. Informujemy, że w dniu odpustu parafialnego 29.06.2018 kancelaria nieczynna.

7. 29 czerwca na mszy św o godz 17.00 ks. Bp. Piotr Turzyński udzieli młodzieży naszej parafii sakramentu bierzmowania. Spowiedź dla młodzieży bierzmowanej, świadków i ich rodzin w sobotę o godz 9.00. Zapraszamy.

8. Informujemy, że punkt Caritas mieszczący się na ulicy Stawnej a prowadzony przez Parafialny Zespół Caritas jest czynny w każdy czwartek od 15 do 17. Organizujemy zbiórkę odzieży używanej. Czystą odzież można przywozić do punktu Caritas w czwartki w godz 15 – 17. Zachęcamy do włączenia się w akcje.

9. Prasa katolicka : dzisiaj Gość Niedzielny wyłożony na stoliku pod chórem. Zapraszamy do lektury

10. W tym tygodniu w naszej parafii pożegnaliśmy + Janusza Potackiego. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłego prosimy o radość nieba : wieczny odpoczynek…

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress