XII Niedziela zwykła

Mt 10, 26-33 Nie bójcie się ludzi

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzieci i młodzież po zakończeniu roku szkolnego rozpoczęły wakacje – czas odpoczynku. Przypominamy wszystkim i prosimy, aby nie zapominać o modlitwie, niedzielnej mszy św. i dawaniu dobrego świadectwa tam gdzie będziemy odpoczywać. Życzymy więc dobrych i bezpiecznych wakacji.

2. Pielgrzymka rowerowa z Jedlińska do Częstochowy będzie w dniach 26-28 czerwca 2017 r. Zapraszamy wszystkich na mszę św. jutro o godz 7.00. Po mszy św. wyjazd na trasę pielgrzymki.

3. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Msza o Niepokalanym Sercu Maryi o gozdz.7.00

4. Uroczystość odpustowa w naszej parafii 29 czerwca 2017 r. Msze św. tak jak w niedziele. Uroczysta suma o godz. 12.00. Ofiary składane w tym dniu przeznaczamy na Stolice Apostolską. Natomiast w wigilie uroczystości św. Piotra i Pawła tj. wtorek 28 czerwca 2017 r. msza św. na cmentarzu w intencji naszych zmarłych o godz: 18.00. Zapraszamy wszystkich parafian. Prosimy o porządkowanie grobów. We wtorek od 9.00 wywóz śmieci z cmentarza. Jednocześnie informujemy, że od miesiąca lipca rozpoczynamy inwentaryzację cmentarza. Jest to wymóg konieczny państwowy jak i kościelny. Inwentaryzacja obejmuje: dokonanie spisu grobów w wersji papierowej i elektronicznej oraz ich włascicieli, utworzenie regulaminu cmentarza, map poglądowych, dokumentacje zdjęciową każdego grobu, utworzenie strony internetowej cmentarza z wirtualnym dostępem i wyszukiwarką grobów, założenie księgi inwentarzowej i inne. Szczegółowe informacje będą podawane na bieżąco.

5. 29 czerwca 2017 o godz.12.00 msza św. w intencji pielgrzymów do Gietrzwałdu i św. Lipki. Zapraszamy wszystkich pielgrzymów. Informujemy, że w dniu odpustu parafialnego 29.06.2017 kancelaria nieczynna.

6. Prasa katolicka : dzisiaj Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress