XI Niedziela Zwykła

Łk 7, 36 – 8, 3 Odpuszczone są jej liczne grzechy, ponieważ bardzo umiłowała.

Ogłoszenia parafialne

1. W dniu dzisiejszym o godz. 12.00 Msza św. w intencji rzemieślników i wszystkich prowadzących działalność gospodarczą o Boże Błogosławieństwo w pracy i w rodzinach. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2. W środę 15 czerwca 2016 o godz. 10.00 ks. Bp Piotr Turzyński w naszej świątyni odprawi Mszę św. dziękczynną z racji 1050 rocznicy Chrztu Polski i dokona poświęcenia tablicy pamiątkowej. Po Mszy św. młodzież i dzieci ze szkół gminy Jedlińsk przedstawią widowisko historyczno- religijne. Bardzo serdecznie zapraszamy.

3. Wójt Gminy Jedlińsk i Gminne Centrum Kultury zapraszają 19 czerwca 2016 od godz. 14.00 na Gminną Imprezę Sobótkową na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedlińsku. W programie min: Wesele Jedlińskie wg kroniki Ks. Jana Kloczkowskiego w wykonaniu mieszkańców Jedlińska. Bardzo serdecznie zapraszamy.

4. Prasa katolicka: dzisiaj Gość Niedzielny a w nim artykuł ,,Słowa rzucane na wiatr – 25 lat po wizycie Jana Pawła II w Radomiu” oraz Andrea Bocelli najpopularniejszy tenor świata o wierze, muzyce i miłosierdziu. Zapraszamy do lektury.

5. W ostatnim czasie z naszej parafii pożegnaliśmy śp. Mariannę Trojanowską i Kazimierę Kisiel. Rodzinom składamy kondolencje a zmarłych polecamy naszym modlitwom. Wieczny odpoczynek…

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress