XI Niedziela zwykła

Mt 9, 36 - 10, 8 Rozesłanie Dwunastu

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dniu dzisiejszym na Mszy św. o godz. 17.00 zakończenie roku formacyjnego dla grup parafialnych. Zapraszamy.

2. Pielgrzymka rowerowa z Jedlińska do Częstochowy będzie w dniach 5 – 7 lipca 2023 r. Zapisy i szczegółowe informacje w sekretariacie gminy i kancelarii parafialnej

3. Zakończenie roku szkolnego w piątek 23 czerwca. Msza św. o godz. 8.00. Zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli, wychowawców i rodziców. Po mszy św. przemarsz do szkoły i dalszy ciąg uroczystości. Zakończenie roku w Jedlance i Zawadach o godz. 9:00

4. Informujemy, że uroczystość odpustowa w naszej parafii 29 czerwca 2018 r. Msze św. tak jak w niedziele. Uroczysta suma o godz. 12.00. Ofiary składane w tym dniu przeznaczamy na Stolice Apostolską. Natomiast w wigilię uroczystości św. Piotra i Pawła tj. środa 28 czerwca 2023 r msza św. na cmentarzu w intencji naszych zmarłych o godz.: 18.00. Zapraszamy wszystkich parafian. Prosimy o porządkowanie grobów i obowiązkową segregacje śmieci na szkło, plastiki i suche kwiaty.

5. Wszystkich małżonków zachęcamy do udziału w rekolekcjach ewangelizacyjnych, które odbędą się od 2 do 8 lipca w Piwnicznej Zdroju. Szczegółowe informacje u ks. Tomasza.

6. Prasa katolicka. Zapraszamy do lektury.

7. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy ś.p. Jana Korzeniowskiego oraz Mirosława Stanikowskiego. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych prosimy o radość życia wiecznego: Wieczny odpoczynek.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress