XI Niedziela zwykła

Mt 9, 36 – 10, 8 Rozesłanie Dwunastu

Ogłoszenia parafialne

1. Składamy serdeczne podziękowania za przygotowanie i uczestnictwo w mszach św i procesji Bożego Ciała. Szczególne podziękowanie składam Rodzinom Domowego Kościoła i Kołom Różańcowym z Jedlińska, p. Jurkowi i Piotrowi za przygotowanie ołtarzy, za obsługę procesji osobom niosącym feretrony, różaniec, obrazy, baldachim, asyście eucharystycznej, strażakom. Dziękujemy za oprawę muzyczną. Ministrantom, dziewczynkom sypiącym kwiatki, i wszystkim osobom uczestniczącym w procesji eucharystycznej. Oktawa Bożego Ciała – msza o godz 18.00 z procesją eucharystyczną. W niedzielę bezpośrednio po sumie.

2. Spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku przystępują do I komunii dzisiaj po mszy o godz 12.00.w kościele.

3. Sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii ks. Bp Piotr Turzyński udzieli 29 czerwca 2020 o godz. 17.00. Dzisiaj po mszy wieczorowej spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do bierzmowania.

4. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 9.00 będziemy modlić się w intencji ks. Prałata, który obchodzi 55 rocznice święceń kapłańskich. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. Prasa katolicka: dziś Mały i Duży Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

6. W ostatnim czasie z naszej parafii pożegnaliśmy +Krystynę Walczak + Antoniego Wągrodzkiego + Rafała Jachimowicza. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych prosimy o radość nieba : wieczny odpoczynek….

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress