XI Niedziela zwykła

Mt 9, 36 – 10, 8 Rozesłanie Apostołów

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Przeżywamy oktawę Bożego Ciała. Dzisiaj po sumie procesja eucharystyczna a w pozostałe dni oktawy po mszy św. wieczorowej. W czwartek zakończenie oktawy z poświęceniem wianków. Zapraszamy.

2. Składamy bardzo serdeczne podziękowania wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia Uroczystości Bożego Ciała. Dziękujemy za piękne ołtarze i obsługę procesji. Po raz kolejny daliśmy piękne świadectwo naszej wiary. Bóg zapłać za cały trud i zaangażowanie.

3. Zakończenie roku szkolnego w piątek 23 czerwca 2017 r. o godz. 8.30 w Jedlińsku, a w kaplicy w Jedlance i Zawadach  o godz. 9.00. Zapraszamy bardzo serdecznie uczniów, dyrekcje szkół, nauczycieli oraz rodziców, aby w ten sposób podziękować Bogu za cały rok pracy i nauki. Spowiedź na zakończenie roku szkolnego w czwartek o godz. 17.00  w Jedlińsku a godz. 15.00 w Zawadach.

4. Wójt Gminy Jedlińsk i Gminne Centrum Kultury zapraszają dzisiaj od godz. 15.00 na Gminną Imprezę Sobótkową na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedlińsku. W programie min: Wesele Jedlińskie wg kroniki Ks. Jana Kloczkowskiego w wykonaniu mieszkańców Jedlińska. Bardzo serdecznie zapraszamy.

5. Pielgrzymka rowerowa z Jedlińska do Częstochowy będzie w dniach 26-28 czerwca 2017 r. Zapisy i szczegółowe informacje w sekretariacie gminy i u ks. Filipa

6. Ogólnopolska Pielgrzymka Nauczycieli i Wychowawców na Jasną Górę 1-2 lipca 2017 r. Zapisy i informacje w sekretariatach w szkołach.

7. W przyszłym tygodniu 29.06.2017 r. w naszej parafii uroczystość odpustowa a 28.06.2017 r. w wigilie odpustu msza św. w intencji zmarłych na cmentarzu. Prosimy, aby w tym tygodniu uporządkować groby. Chcemy bowiem we wtorek przed odpustem wywieźć wszystkie śmieci z cmentarza.

8. Prasa katolicka: dzisiaj Mały i Duży Gość Niedzielny. W małym gościu najnowsza płyta  Arki Noego. Zapraszamy do lektury  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress