X Niedziela zwykła

Mk 3, 20-35 Szatan został pokonany

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dniu dzisiejszym mija kolejna rocznica urodzin sługi Bożego Bp. Piotra Gołębiowskiego. Prośmy w naszych modlitwach o rychłą beatyfikację naszego rodaka.

2. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 17.00 zakończenie roku formacyjnego dla grup parafialnych. Zapraszamy młodzież oazową, ministrantów, scholę i Kręgi Domowego Kościoła. Po mszy św. spotkanie przy ognisku. Zapraszamy.

3. Pielgrzymka rowerowa z Jedlińska do Częstochowy będzie w dniach 04 – 06 lipca 2018 r. Zapisy i szczegółowe informacje w sekretariacie gminy i u ks. Grzegorza

4. Ogólnopolska Pielgrzymka Nauczycieli i Wychowawców na Jasną Górę 1-2 lipca 2018. Zapraszamy wszystkich nauczycieli.

5. Młodzież wyjeżdżającą na oazę wakacyjną prosimy o kontakt z ks. Filipem w celu uregulowania wpłat zaliczek i odbiór kart uczestnictwa. Jednocześnie młodzież ta przed kościołem rozprowadza dzisiaj okulary słoneczne z logiem oazowym. Dochód przeznaczamy na wsparcie młodzieży wyjeżdżającej na rekolekcje w wakacje.

6. Informujemy, że w tym roku wieniec dożynkowy z naszej parafii przygotowują mieszkańcy Płaskowa i Józefowa.

7. Prasa katolicka : dzisiaj Duży Gość Niedzielny a w nim artykuł jak niemieckie urzędy zabierają dzieci polskim rodzinom oraz pielgrzymka papieża na Litwę Łotwę i Estonię Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress