VII Niedziela zwykła

Mt 5, 38-48 Przykazanie miłości nieprzyjaciół

Ogłoszenia parafialne

1. Przypominamy, że podczas ferii zimowych kancelaria parafialna czynna jest w godzinach: 8.00 – 9.00 oraz po każdej mszy świętej wieczorowej. Spowiedź natomiast przed każdą mszą św.

2. Pan Wójt, Rada Gminy oraz Centrum Kultury w Jedlińsku zapraszają na Jedlińskie Zapusty. Szczegółowe informację znajdują się na plakatach.

3. Serdecznie zapraszamy na 150 mszę świętą za miasto Radom i diecezję, która odbędzie się 26 lutego br. w kościele garnizonowym pod przewodnictwem Księdza Biskupa Henryka Tomasika. Uroczystości rozpoczną się o godz. 15.00 koronką do Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy

4. Caritas Diecezji Radomskiej od 25 lat realizuje dzieła miłosierdzia, niosąc pomoc osobom potrzebującym. Dziękując za zaufanie, zwracamy się z prośbą o przekazanie 1% podatku dla dzieł Caritas. Nr KRS niezbędny do podania w rozliczeniu, znajduje się na ulotkach wyłożonych z tyłu kościoła oraz na plakatach. Zapraszamy.

5. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. Dzisiaj Mały i Duży Gość Niedzielny w którym dołączona jest płyta z programem do rozliczenia podatku dochodowego. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress