VII Niedziela zwykła

Mt 5, 38-48 Przykazanie miłości nieprzyjaciół

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dniu dzisiejszym rozpoczynamy Tydzień modlitw o Trzeźwość Narodu. Jest to czas przebłagania za grzechy alkoholizmu oraz modlitwa o siłę i chęci abstynencji dla osób nadużywających alkoholu. Niech okres Wielkiego Postu będzie zachętą dla każdego z nas do podjęcia daru abstynencji.

2. W przyszłą niedzielę spotkanie lektorów dorosłych po mszy św. wieczorowej w salce parafialnej.

3. W Środę Popielcową 22 lutego msze św. w Jedlińsku o godz. 7.00, 9.00, i 17.00. W Jedlance i Zawadach o 10.30. Podczas każdej mszy św. obrzęd posypania głów popiołem. Obowiązuje w tym dniu post ścisły. Modlitwę i post w tym dniu ofiarujmy w intencji pokoju na Ukrainie. W tym dniu rozpoczynamy okres Wielkiego Postu, czyli czas duchowego przygotowania się do świąt Zmartwychwstania Pańskiego. DROGA KRZYŻOWA w każdy piątek o godz. 17.30. GORZKIE ŻALE w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 16.15. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tych nabożeństwach.

4. We wtorek od godz. 15.15 na Rynku Jedlińskim uroczystości zapustowe z widowiskiem ścięcie śmierci. Zapraszamy.

5. Prasa katolicka. Dzisiaj Mały i Duży Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

6. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy + Danutę Mularską + Jadwigę Wieczorek + Jarosława Okrutę. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych prosimy o radość nieba: wieczny odpoczynek ….

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress