VII Niedziela Zwykła

Łk 6, 27-38 Bądźcie miłosierni, jak Ojciec wasz jest miłosierny

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Pragniemy poinformować, że z okazji 50-lecia Ruchu Oazowego Rodzin w naszej diecezji, rodziny Domowego Kościoła z naszej parafii przeżywają nawiedzenie figury MB Niepokalanie Poczętej do dnia 3 marca br. Dołączmy się do tej rodzinnej modlitwy każdego dnia o godz. 17.00 w naszej świątyni. Pragniemy prosić o świętość, jedność w naszych rodzinach.

2. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu wraz z rodzicami w czwartek 24.02.2022 o godz. 19.00 w kościele. Zapraszamy.

3. Wszystkie dziewczynki od 5 klasy wzwyż, które chciałyby należeć do scholi parafialnej, zapraszamy na próbę w każdą sobotę o godz. 11.00 do salki katechetycznej. Rodziców prosimy o pomoc i zachętę.

4. W piątek o godz. 16.30 adoracja z modlitwami o pokój na świecie. Zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci do wspólnej modlitwy.

5. Spotkanie grupy Lektorów Dorosłych w przyszłą niedzielę po mszy św. wieczorowej w salce katechetycznej.

6. Wójt Gminy Jedlińsk i Gminne Centrum Kultury zapraszają na uroczystości zapustowe: 1 marca 2022r. Rozpoczęcie uroczystości na Rynku o godz.13.00 z widowiskiem ,,Ścięcie Śmierci” o godz. 15.40. Zapraszamy.

7. Prasa katolicka : Miłujcie się i Mały i Duży Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress