VI Niedziela zwykła

Mt 5, 17-37 Wymagania Nowego Przymierza

Ogłoszenia duszpasterskie

1. 8 marca 2017 r w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Radomiu odbędą się jednodniowe rekolekcje prowadzone przez charyzmatyka o. Johna Bashoborę. Zapisy na stronie internetowej eucharystycznyplomien.pl do 24 lutego. Zapraszamy do skorzystania z tej formy modlitwy.

2. W tym tygodniu młodzież i dzieci z naszego województwa rozpoczynają ferie zimowe. Wyjeżdżającym życzymy miłego i bezpiecznego odpoczynku. Informujemy jednocześnie, że w okresie ferii kancelaria czynna będzie w godz. 8-9 i po mszy św. wieczorowej. Spowiedź natomiast przed każdą mszą św.

3. Zapraszamy do odwiedzenia naszej internetowej strony parafialnej. W galerii zdjęć znajdziemy nowe zdjęcia naszej świątyni w zimowej scenerii. Dziękujemy p. Krzysztofowi Sułkowi autorowi tych pięknych zdjęć za ich wykonanie.

4. Prasa katolicka: dziś Gość Niedzielny a w nim artykuł o s. Łucji bezpośrednim świadku Objawień Fatimskich oraz niepłacenie alimentów jest grzechem – w Polsce jest 300 tys. takich rodziców. Zapraszamy do lektury

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress