VI Niedziela zwykła

Mt 5, 17-37 Wymagania Nowego Przymierza

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W każdy piątek w naszej świątyni pół godziny przed mszą św. wieczorową indywidualna i wspólna adoracja Najświętszego Sakramentu. Przypominamy i jednocześnie zapraszamy, aby poświęcić ten czas na nasze osobiste spotkanie modlitewne z Jezusem.

2. W tym tygodniu dzieci i młodzież rozpoczynają ferie zimowe. Pamiętajmy w tym czasie o modlitwie i niedzielnej mszy św. a wszystkim wyjeżdzającym życzymy udanego odpoczynku i szczęśliwego powrotu.

3. Prasa katolicka: Gość Niedzielny w którym znajdziemy artykuł dlaczego sanktuarium w Lourdes stało się miejscem szczególnym dla chorych oraz artykuł jak rozmawiać z dziećmi i młodzieżą którzy chcą się wypisać z katechezy oraz inne ciekawe artykuły. Zapraszamy do lektury.

4. Dzisiaj po każdej mszy św. ogólnopolska zbiórka do puszek dla ofiar trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii. Bóg zapłać za dar serca.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress