VI Niedziela zwykła

Mt 5, 17-37 Wymagania Nowego Przymierza

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzieci i młodzież przeżywają okres ferii zimowych. Pragniemy przypomnieć o uczestnictwie we mszy św. niedzielnej i życzyć osobom wyjeżdżającym bezpiecznego odpoczynku i powrotu.

2. Caritas Diecezji Radomskiej, aby móc lepiej i efektywniej pomagać, zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku. Pozyskane środki wspierają placówki Caritas, ale też indywidualne osoby, które dźwigają krzyż cierpienia i choroby. Dziękujemy za zaufanie. Nr KRS niezbędny do podania w PIT oraz nowe zasady rozliczania, znajdą Państwo na ulotkach wyłożonych pod chórem i plakatach. Pozyskane środki przeznaczamy na dofinansowanie kosztów leczenia i zakupu sprzętu rehabilitacyjnego do 4 wypożyczalni ( kolejne 4 łóżka dla Jedlińska)

3. Komisariat policji w Jedlińsku apeluje o większą ostrożność i czujność w związku z pojawieniem się na terenie naszej gminy oszustów podających się za urzędników gminy lub policjantów i wyłudzających pieniądze od osób starszych np. na utylizację eternitu, podatek rolny, czy wymianę telewizora. O takich incydentach prosimy informować policje.

4. W przyszłą niedziele po mszy wieczorowej spotkanie grupy lektorów dorosłych

5. Prasa katolicka: dziś Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

6. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy + Helenę Opałkę, Józefa Opałkę, Edwarda Brodę, Reginę Wesołowską. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych prosimy o radość nieba. Wieczny odpoczynek….

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress