VII Niedziela zwykła

Łk 6, 27-38 Bądźcie miłosierni, jak Ojciec wasz jest miłosierny

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Spotkanie grupy Lektorów Dorosłych po mszy św. wieczorowej w salce katechetycznej.

2. W piątek 1 marca 2019 to dzień szczególnej pamięci i modlitwy w intencji Żołnierzy Wyklętych. O godz. 9.30 akademia w wykonaniu uczniów szkoły z Bierwiec, a następnie msza św. o godz. 10.00 i przemarsz pod pomnik i tam dalszy ciąg uroczystości upamiętniających bohaterstwo naszych braci. Zapraszamy.

3. W tym tygodniu wypada I piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek w kaplicy w Jedlance i Zawadach o godz. 15.00. W Jedlińsku o 16.30 połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy na wspólną i indywidualną modlitwę. W sobotę msza o Niepokalanym Sercu Maryi o godz.7.00.

4. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 9.00 będziemy się modlić w intencji ks. Dawida, który obchodzi swoje imieniny. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. Już dziś chcemy poinformować, że w niedzielę 28 kwietnia 2019 o godz. 17.00 młodzież naszej parafii przyjmie sakrament Bierzmowania. Polecamy młodzież naszej modlitwie o dobre przygotowanie się do przyjęcia tego sakramentu.

6. Prasa katolicka : Rycerz Niepokalanej i Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury

7. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy + Irenę Dalbiak oraz Zygmunta Gryza. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych prosimy o radość nieba : wieczny odpoczynek …

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress