VI Niedziela Wielkanocna

J 14, 23-29 Duch Święty nauczy was wszystkiego

Ogłoszenia parafialne

1. Nabożeństwa Majowe w naszej parafii odprawiane będą w niedzielę i święta o godz. 16.30 a w dni powszednie o godz. 17.30. Bardzo serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2. Dzisiaj po mszy św. o godz 12.00 spotkanie z Kołami Żywego Różańca.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W I czwartek na mszy o godz: 17.00 modlimy się o beatyfikacje Bp.Piotra. W pierwszy piątek spowiedź w Jedlińsku od godz: 17.00 z adoracją Najświętszego Sakramentu a w kaplicy w Zawadach od godz: 15.00. W I sobotę miesiąca msza do Niepokalanego Serca Maryi o godz: 7.00.

4. Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski we wtorek 3 maja 2016 . Porządek mszy św. w naszym kościele tak jak w każdą niedzielę .Na mszy o godz 12.00 będziemy się modlić w intencji s. Przełożonej Ireny Różyckiej z okazji imienin. Również 3 maja 2016 o godz. 9.00 z racji wspomnienia św. Floriana patrona strażaków będziemy się modlić w intencji druchów strażaków z Jedlińska i Zawad Nowych oraz zmarłych członków straży i orkiestry strażackiej. Bardzo serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy dziękując w ten sposób braciom za dar gotowości niesienia pomocy.

5. Próby z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św. w środę 04.maja i piątek 06 maja o godz. 16.00.

6. Spotkanie Lektorów Dorosłych dzisiaj o godz. 18.00 w salce katechetycznej.

7. Wójt, Rada Gminy i Gminne Centrum Kultury zapraszają na PIKNIK INTEGRACYJNY w Zawadach Nowych 1 maja 2016 o godz. 16.00. Szczegółowy program na plakacie na tablicy ogłoszeń.

8. Przypominamy, że od miesiąca maja msze św.w dni powszednie będą odprawiane o godz. 18.00.

9. FESTYN SZKOLNY przy szkole podstawowej w Jedlance w niedziele 8 maja o godz. 14.00. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.

10. Prasa katolicka: dzisiaj Rycerz Niepokalanej , Miłujcie się oraz Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress