VI Niedziela Wielkanocna

J 14, 23-29 Duch Święty nauczy was wszystkiego

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Nabożeństwa Majowe w naszej parafii odprawiane są w niedzielę i święta o godz. 16.30, a w dni powszednie o godz. 17.30. Bardzo serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2. Składamy podziękowanie dzieciom i rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za dar do kościoła. Został ofiarowany komplet obrusów ołtarzowych na adwent i wielki post. Natomiast młodzież bierzmowana wraz z rodzicami ufundowali 4 uroczyste stuły fioletowe. Bóg zapłać.

3. W dniu dzisiejszym na mszy o godz. 12.00 dzieci z klas czwartych przeżyją rocznicę I komunii św.

4. W dniu dzisiejszym o godz. 15.00 w telewizji Trwam i Radiu Maryja transmisja mszy beatyfikacyjnej Pauliny Jaricot założycielki Kół Różańcowych. Zachęcamy do włączenia się w przeżycie tej beatyfikacji szczególnie miłośników modlitwy różańcowej.

5. Prasa katolicka: Mały i Duży Gość Niedzielny z informacjami o nowej błogosławionej Paulinie Jaricot. Zapraszamy do lektury.

6. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy +Mariannę Stanikowską, Wiesławę Kośla, Genowefę Szpotowicz. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych prosimy o radość nieba: wieczny odpoczynek…

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress