VI Niedziela Wielkanocna

J 14, 15-21 Będę prosił Ojca, a da wam Ducha Prawdy

Ogłoszenia parafialne

1. Nabożeństwa Majowe w naszej parafii odprawiane są w niedzielę i święta o godz. 16.30 a w dni powszednie o godz. 17.30. Bardzo serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2. W dniu jutrzejszym przypada setna rocznica urodzin św. Jana Pawła II. Dziękujemy Bogu za dar życia i pięknej posługi apostolskiej naszego rodaka. Zachęcamy do dziękczynnej modlitwy jutro o godz 18.00 oraz do obejrzenia programów o Janie Pawle II przygotowanych przez telewizję polską.

3. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4. Prasa katolicka. Dzisiaj Gość Niedzielny i Rycerz Niepokalanej. Zapraszamy do lektury.

5. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy + + Mariana Łobodzina, Andrzeja Kowalczyka oraz Adama Szpotowicza. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych prosimy o radość życia wiecznego: wieczny odpoczynek …

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress