VI Niedziela Wielkanocna

J 14, 23-29 Duch Święty nauczy was wszystkiego

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Nabożeństwa Majowe w naszej parafii odprawiane są w niedzielę i święta o godz. 16.30 a w dni powszednie o godz. 17.30. Bardzo serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2. W tym tygodniu rozpoczniemy miesiąc czerwiec poświęcony Najświętszemu Sercu Jezusa. Litania do NSJ każdego dnia po mszy św. wieczorowej.

3. Dzisiaj na mszy św. o godz. 9.00 dzieci klas czwartych przeżyły uroczystość rocznicy I komunii św. Polecamy ich naszej modlitwie.

4. W środę na mszy św o godz. 18.00 poświecenie prezentów komunijnych dla dzieci które przyjęły I komunię św.

5. 31 maja ks. Bp Henryk Tomasik i Ks. Bp Adam Odzimek obchodzą jubileusz 50 lecia kapłaństwa. Uroczystości jubileuszowe w sobotę 1 czerwca w katedrze radomskiej o godz 11.00. Polecamy czcigodnych jubilatów naszym modlitwom.

6. W tym tygodniu wypada I sobota miesiąca. Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 7.00

7. Wójt i Gminne Centrum Kultury w Jedlińsku zapraszają na festyn z okazji dnia Dziecka. Szczegóły na plakacie na tablicy ogłoszeń. Zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami.

8. Prasa katolicka. Dzisiaj Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

9. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy + Helenę Chudzik i +Henryka Klocka. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych prosimy o radość życia wiecznego: wieczny odpoczynek

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress