V Niedziela zwykła

Łk 5, 1-11 Cudowny połów ryb i powołanie Apostołów

Ogłoszenia duszpasterskie

1. 11 lutego 2019 -wspomnienie Matki Bożej z Lourdes i Światowy Dzień Chorych. W dniu dzisiejszym na mszę o godz: 12.oo zapraszamy szczególnie osoby chore. Podczas mszy będziemy modlić się w intencji chorych z naszej parafii oraz udzielimy sakramentu namaszczenia chorych. Pragniemy w ten sposób wspierać chorych i być z nimi w tych trudnych chwilach.

2. W przyszłą niedzielę na mszę św. o godz. 12.00 zapraszamy rodziców i dzieci które przygotowują się do przyjęcia I komuni św. na uroczystość poświęcenia i wręczenia książeczek do nabożeństwa. Modlitewniki zostały już zakupione.

3. Caritas Diecezji Radomskiej, aby móc lepiej i efektywniej pomagać, zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku. Pozyskane środki wspierają placówki Caritas, ale też indywidualne osoby, które dźwigają krzyż cierpienia i choroby. Dziękujemy za zaufanie. Nr KRS niezbędny do podania w PIT oraz nowe zasady rozliczania, znajdą Państwo na ulotkach wyłożonych pod chórem i plakatach. Pozyskane środki przeznaczamy na dofinansowanie kosztów leczenia i zakupu sprzętu rehabilitacyjnego do 4 wypożyczalni ( 350 łóżek elektrycznych) oraz na leczenie, dożywianie, edukację i wypoczynek dzieci.

4. Prasa katolicka: dziś Gość Niedzielny i Miłujcie się – dla młodzieży. Zapraszamy do lektury.

5. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy + Krystynę Kondys. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłej prosimy o radość nieba. Wieczny odpoczynek….

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress