V Niedziela zwykła

Mk 1, 29-39 Jezus uzdrawia chorych

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiaj w pierwszą niedzielę miesiąca po sumie spotkanie z Kołami Żywego Różańca.

2. W przyszłą niedzielę 11 lutego 2017 – Światowy Dzień Chorego. Na mszę o godz: 12.oo zapraszamy szczególnie osoby chore. Podczas mszy będziemy modlić się w intencji chorych z naszej parafii oraz udzielimy sakramentu namaszczenia chorych. Pragniemy w ten sposób wspierać chorych i być z nimi w tych trudnych chwilach.

3. W imieniu całej wspólnoty parafialnej składamy serdeczne podziękowanie wszystkim panom i ministrantom, którzy w dniu wczorajszym wraz z ks. Dawidem uporządkowali świątynię z dekoracji świątecznej. Bóg zapłać.

4. Prasa Katolicka : Gość Niedzielny a w nim artykuł o codziennym życiu karmelitów bosych oraz świadectwo Michała Kusia o zwycięskim wyjściu z alkoholizmu. Zachęcamy do lektury.

5. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy + Irenę Taborek, + Leokadię Górkę, +Stanisława Romanowskiego. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych prosimy o łaskę wiecznego zbawienia: wieczny odpoczynek….

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress