V Niedziela Wielkiego Postu

J 11, 1-45 Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Gorzkie Żale dzisiaj o godz. 16.15, a Droga Krzyżowa ulicami Jedlińska w piątek o godz.19.00. Msza św. w piątek o godz. 18.30. Trasa jak w latach ubiegłych. Prosimy o wywieszenie tabliczek z numerami stacji. Zapraszamy.

2. W dniu dzisiejszym w naszej parafii rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne które poprowadzi o. Michał Nowak z zakonu oo. Franciszkanów w Gdyni. Spowiedź chorych w sobotę 1 kwietnia od godz. 9.00 . W zakrystii można zgłaszać chorych do spowiedzi wielkopostnej.

3. W dniu dzisiejszym po każdej mszy św. zbiórka dla małej Mai Białczak z Sukowskiej Woli u której zdiagnozowano guza złośliwego nieoperacyjnego oraz neuroblastomie. W miarę naszych możliwości włączmy się i pomóżmy rodzicom Mai, którzy z całego serca składają podziękowanie.

4. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary składane do puszki na kwiaty do grobu Pańskiego a szczególnie dla KZR z Jedlińska, Czarnej Roli, Płaskowa, Jedlanki, Zawad Nowych i Janek

5. W przyszłą niedzielę NIEDZIELA PALMOWA. Błogosławieństwo palm na każdej mszy św. Natomiast po mszy św. wieczorowej o godz.18.00 będziemy gościć w naszej kościele aktorów z Parafii MB Częstochowskiej z Radomia z przedstawieniem Eucharystia Tajemnica Miłości. Bardzo serdecznie zapraszamy do przeżycia tego pięknego eucharystycznego misterium.

6. Prasa katolicka: Rycerz Niepokalanej i Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

7. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy + Annę Banasiak. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłej prosimy o radość nieba wieczny odpoczynek … .

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress