V Niedziela Wielkiego Postu

J 11, 1-45 Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem

Ogłoszenia parafialne

1. Gorzkie Żale dzisiaj o godz. 16.15, a Droga Krzyżowa w kościele piątek o godz.17.30. W tym roku nie będzie drogi krzyżowej ulicami Jedlińska.

2. W związku ze stanem zagrożenia w naszej ojczyźnie, ks. Biskup udziela dyspensy od obowiązku niedzielnej mszy św. do czasu odwołania epidemii. Zachęcamy jednocześnie do uczestnictwa we mszy św. niedzielnej za pośrednictwem radia i telewizji. W tym roku odwołujemy parafialne rekolekcje wielkopostne dla dorosłych. Będziemy natomiast je przeżywać za pośrednictwem radia i telewizji. W dniach od 30 marca do 3 kwietnia o godz. 19.10 rekolekcje wielkopostne w radiu plus poprowadzi ks. Bp Piotr Turzyński. Zapraszamy więc wszystkich parafian do skorzystania z tej formy rekolekcji. Spowiedź wielkopostna każdego dnia na mszy św. rano i wieczorem. Nie będzie w tym roku spowiedzi parafialnej zorganizowanej po rekolekcjach. Zwracamy się z prośbą do wszystkich parafian, aby nie odkładać spowiedzi na ostatni tydzień.

3. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w pierwszy piątek o godz. 15.00 w kaplicach i o godz. 16.30 w kościele w Jedlińsku

4. W przyszła niedzielę NIEDZIELA PALMOWA. Błogosławieństwo palm na każdej mszy św.

5. Prosimy wszystkich parafian o gorącą modlitwę w intencji oddalenia epidemii, za osoby chore i wszystkich pracowników służby zdrowia. Niech to będzie czas prawdziwej jedności i wspólnej troski o drugiego człowieka.

6. Prasa katolicka: Rycerz Niepokalanej a Gość Niedzielny w wersji elektronicznej na stronie gościa niedzielnego.

7. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy+ Rafała Malinowskiego i + Romana Słabuszewskiego. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych prosimy o radość wiecznego zbawienia.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress